Hakkımızda
Hakkımızda
2016 yılında farklı bir alanda faaliyette bulunduk. 2017 yılının başlamasıyla 'Bulut DC Veri Merkezi Hizmetleri' ünvanı ile web hosting ve veri merkezi üzerine bir çok çalışma yaptık ve değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet sunma politikasıyla ilerledik. 2021 yılında ise 'TRES TEKNOLOJİ A.Ş.' şeklinde ünvanımız güncellendi. Genç ve dinamik kadromuz ile zaman ilerledikçe farklı hizmetleri bünyemize katıyor, daha yeni teknolojiler üzerinde duruyor ve devamlı olarak yenilikçi çözümler üretiyoruz. Ayrıca tüm hizmetlerimizde servis seviye garantileri sunuyor, hosting ve reseller hosting paketlerimizde bizden kaynaklı sorun olması halinde 3 gün para iade garantisi imkanı sağlıyoruz.
VİZYONUMUZ
Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak en öncelikli vizyonumuzdur.
MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini artırmak için bir araç olarak kullandığımız teknolojiyi, insan kaynağını daha etkin kullanarak, süreç otomasyonu sağlamak için konumlandırmayı ayrıca bunu yaparken sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek, yasalara tam uyumlu olmayı ve sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz.
ÇÖZÜM ORTAKLARI
Firmamıza değer katan çözüm ortaklarımız