Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası

bulutdc.com sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyunuz, Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsanız, lütfen bulutdc.com sitesi üzerinde işlem yapmayınız. Bu Gizlilik Politikası bulutdc.com için geçerlidir ve bulutdc.com üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Bu Gizlilik Politikası ile bulutdc.com'in şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

Kişisel Bilgi

Ürünlerimizi sizlere tanıtmak, yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz, promosyonlarımızdan sizleri haberdar etmek, yeni ürün satışı yapmak veya ürün satışı sonrası destek vermek, bizlerden almış olduğunuz ürünleri yönetebilmek gibi durumlar için bulutdc.com sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir. Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden eposta, telefon, faks ve destek talebi gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi bulutdc.com sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.

Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Bilgi

bulutdc.com; sitesini ziyaretiniz sırasında, İnternet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri yada herhangi ilgili Web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie -çerez- olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir. Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünyada yaygın olarak kullanılan dosyalardır.

Bilginin Paylaşımı

bulutdc.com; kişisel bilgi içermeyen datayı (Kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşabilir. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Güvenlik

bulutdc.com; verinin mutlak güvenliği için gerekli teknolojik tedbirleri almaktadır. Ancak hiçbir teknolojik sistem %100 güvenli değildir. bulutdc.com'in hatalı kullanım yada kişisel bilgilerinize yetkisiz erişim gibi riskleri önlemek yada minimum seviyeye indirmek için gerekli tedbirleri almaya ve bu yönde bilgilendirici yayın yapmaya çalıştığını bilmenizi isteriz. Ayrıca online işlem sırasında kullanılan doğrudan sistem üzerinden kredi kartı aracılığıyla yapılacak ödemelerde ilgili kart bilgilerinin güvenli bir şekilde tarafınızdan alınıp bankaya iletilir.

Toplanan Verilerin Doğruluğu

bulutdc.com; ziyaretçisi tarafından girilmiş olan eksik yada yanlış bilgiyi, ziyaretçisinden gelecek yeni bilgi veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir yada silebilir.

Değişiklikler

bulutdc.com; dilediği zaman hiç bir bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikası'nı, siteyi yada bu sayfalara erişimi değiştirebilir yada kaldırabilir.

ÇÖZÜM ORTAKLARI
Firmamıza değer katan çözüm ortaklarımız